Нарощування волосся Київ. Коррекція волосся Київ. Мікро нарощування.

Дорогі дівчата!

Вітаю Вас на моєму сайті. Мене звати Ірина. Я приватний майстер з нарощування волосся у місті Києві. Займаюся нарощуванням волосся з 2009 року, працюю як в салоні так і на дому.

Густе та довге волосся є прикрасою для кожної дівчини. Сьогодні за допомогою процедури нарощування Ви зможете отримати бажану довжину і об'єм волосся всього лише за декілька годин.

Процедура нарощування здійснюється в будь-який зручний для Вас час і день. Умови для нарощування волосся прості - потрібно мати своє волосся довжиною від п'яти сантиметрів і дві-три години вільного часу. Нарощую на капсули (1 капсула-1 грам волосся), мікро капсули (1 капсула- 0.5 грам волосся) і на тресс. У роботі використовую тільки натуральне волосся (слов'янські та європейські) та італійський кератин . Перед процедурою нарощування проводжу попередню консультацію для того що б визначити:
 • Cтруктуру волосся, найбільш близьку до вашого власного волосся
 • Колір
 • Кількість пасом і довжину волосся

Особливу увагу приділяю вибору волосся. Останнім часом процедура нарощування стала досить популярною, і в продажу з'явилося багато штучного матеріалу. Часто зустрічаються штучне волосся оброблене силіконом. Візуально воно виглядають красиво, дуже гладеньке й блискуче. Але силікон швидко змивається. Після того як ви кілька разів помиєте голову, штучне волосся почне плутатися, помітно відрізнятиметься від власного. Раджу Вам самостійно не купувати волосся, так як багато магазинів видають силіконове шліфоване волосся за слов'янку. Підберу для Вас найбільш підходяще, і тільки натуральне волосся!

Переваги нарощування волосся

 • Збільшення об'єму волосся у декілька разів, актуально для тих, у кого тонке волосся
 • Збільшення довжини до 80 см
 • Нарощування волосся - це відмінний спосіб зробити колорування або мелірування без фарбування свого волосся
 • За допомогою нарощування волосся можна подовжити чубок або додати волосся в скроневій або потиличній зоні
 • Можна виправити невдалу стрижку

Догляд за нарощеними волоссям

При догляді за нарощеними волоссям слід дотримуватися наступних простих правил. Так як волосся не отримує природного живлення від організму, його треба додатково підживлювати і зволожувати за допомогою спреїв, масок або масел. Важливо уникати потрапляння цих додаткових засобів на кератиновую капсулу.
 • Уникайте дотику плойки до капсул
 • Мийте нарощене волосся у вертикальному положенні, не закидайте голову вперед
 • Для розчісування нарощенного волосся використовуйте щітки з натуральною щетиною. Довге волосся заплітають у НЕ тугу косу на ніч.
 • Не забувайте використовувати кондиціонери та спреї для легкого розчісування, а також термозахист
 • І найголовніше - вчасно робіть корекцію!

Кому не бажано нарощувати волосся

Якщо ви приймаєте сильні антибіотики, при захворюваннях шкіри голови. Також не варто робити процедуру нарощувати в період, коли власне волосся сильно випадає.
рус

Послуги

        Існує багато різних технологій нарощування волосся, але на сьогоднішній день сама надійна і відповідальна вимозі ціна-якість є Італійська технологія на кератинових капсулах. Сама капсула повністю натуральна і мініатюрна, за розміром нагадує зернятко рису і складається з чистого кератину. Капсула не нашкодить вашому волоссю, якщо ви будете дотримуватися правил догляду за нарощеним волоссям і вчасно робити корекцію – приблизно один раз в два або три місяці. Нарощене волосся не вплине на повсякденне життя, Ви так само зможете відвідувати басейн чи сауну або займатися спортом.

Італійське технологія нарощування належить до "гарячого" методу. Нарощуване волосся приєднується до вашого за допомогою готових кератинових капсул які розігріваються електричними щипцями. Італійська технологія дає змогу зробити нарощування набагато акуратніше в порівнянні, наприклад, з Англійскою технологією холодного нарощування. При холодному нарощуванні кератин накапують безпосередньо на пасмо і руками формують кератинову капсулу.

Після закінчення терміну носіння потрібно робити корекцію або знімати волосся. Корекція нарощеного волосся включає в себе зняття капсул, формування нових капсул і повторне нарощування готових капсул. Зняття нарощеного волосся робиться за допомогою спеціальної рідини, яка розм'якшує кератин на капсулі і щипців для зняття.

рус

Ціни

Послуги майстра Ціна
Нарощування волосся на капсули 900 грн
Мікро нарощування 1200 грн
Корекція 1200 грн
Корекція мікро 1400 грн
Нарощування на тресс (1 ряд) 200 грн
Зняття нарощеного волосся 300 - 500 грн
Матеріали Ціни
Темне волосся 50 - 70 см, вага 100 гр 150 у.о.
Блонд та русі 50 - 70 см, вага 100 гр 170 у.о.

Мої Роботи

Контакти

Ірина

Тел.: (093) 746-99-62

_________________________________________________________________________